novinkyCASUA na 2018 MIPIM, Cannes

15/03/2018

CASUA se již 11. rok účastní prestižního veletrhu MIPIM v Cannes.

Tentokrát v rámci Equator European Network s projektem Sun City Stodůlky a zároveň se veletrhu účastní jako partner expozice Prahy, Brna a Ostravy – Czech Cities. Casua je autorem urbanistické studie Ostrava Karolina. Studii mimo jiné Ostrava na veletrhu prezentuje novým video spotem o investičních příležitostech v srdci Ostravy.

další novinky

Timber Praha

Chystáme se vám ukázat více z projektu Timber Praha, který dostal nový název i kabát. Bývalé Sun City se nachází v pražských Stodůlkách.

Modernizace a dostavba areálu Fakultní nemocnice Trnava

Návrh urbanistického řešení vychází z řešení dopravní obsluhy nového objektu nemocnice, z urbanistického kontextu okolní zástavby, z požadavků jednotlivých zdravotnických a nezdravotnických zařízení a jejich logické návaznosti v rámci monobloku, z požadavků územního plánu, ze známých limitů území a z požadavku na jednoduchou a přehlednou orientaci pacienta (klienta nemocnice) jak v prostoru areálu nemocnice, tak uvnitř monobloku.

Navrhujeme sídlo pro Škoda auto

Na konci minulého roku jsme vyhráli interní soutěž Škoda auto na spaceplan a interiér jejich nového sídla v novostavbě Laurin Klement Kampusu v Mladé Boleslavi.

Slavnostní otevření budovy ČSÚ

Slavnostní otevření ústřední budovy Českého statistického úřadu v Praze představovalo nejen významný milník v oblasti modernizace infrastruktury, ale také přispění ke zlepšení pracovního prostředí a efektivity veřejných institucí.

Arcus City - Hrubá stavba dokončena

Pouštíme do světa záznam říjnových výsledků urbanistického souboru obytných domů Arcus City v pražských Stodůlkách. Kompozice vybraného návrhu vychází z tvaru terénu stavebních pozemků, které vytvářejí velkou přírodní mělkou mísu, jakýsi crescent, ideálně orientovaný na jižní sluneční stranu.

Developers cup 2023

Na letošním Developers cupu, který se uskutečnil dne 7.9. v Panorama Golf Resort v Kácově, se nám povedlo v kategorii 25,1-54 HCP - Stableford obsadit naší posilou první místo.