novinkyČertův Vršek – Best of Realty 2022

16/11/2022

S hrdostí oznamujeme, že náš zelený rezidenční projekt vyvinutý ve spolupráci se společností Skanska - Čertův Vršek - byl oceněn ve 24. ročníku cen The best of Realty v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu 2022.

Projekt je zároveň certifikován jako BREEAM – Very Good a stal se tak jedním z nejekologičtějších projektů v České republice.

Je to důkaz, že naši architekti a inženýři dokážou vypracovat projekt, který sleduje moderní světové trendy ve stavebnictví.

Více o projektu zde…

další novinky

Máme rádi Mezinárodní hudební festival Dvořákova Praha a tak jsme se stali mecenášem této krásné kulturní akce.

Od roku 2008 nabízí Dvořákova Praha více než dva týdny naplněné krásnou hudbou a mimořádnými kulturními událostmi, které jsou inspirované životním i tvůrčím odkazem jednoho z největších světových hudebních géniů.

Arcus City - Hrubá stavba dokončena

Pouštíme do světa záznam říjnových výsledků urbanistického souboru obytných domů Arcus City v pražských Stodůlkách. Kompozice vybraného návrhu vychází z tvaru terénu stavebních pozemků, které vytvářejí velkou přírodní mělkou mísu, jakýsi crescent, ideálně orientovaný na jižní sluneční stranu.

Děkovný dopis za Bořislavku

Bořislavka je jedním z nejvýraznějších projektů poslední dekády a jsme neskutečně vděční, že jsme se mohli podílet na jeho projektování.

BIM konference 2022

Září a říjen je taková „sezóna“ konferencí o BIMu. Zajímáme se o současné trendy a informace ohledně BIMu a také digitalizace stavebnictví, proto jsme se zúčastnili všech 4 nejzajímavějších BIM konferencí.

Jsme v Development news!

Soutěž Best of Realty — Nejlepší z realit oceňuje výjimečné projekty již od roku 1999 a v úterý 15. listopadu 2022 proběhlo slavnostní vyhlášení 24. ročníku.

CASUA a Veletrh iKariéra ČVUT v Praze 2022

Po dlouhé přestávce způsobené pandemií se na ČVUT opět konal veletrh iKariéra.