novinkyČertův Vršek – Best of Realty 2022

16/11/2022

S hrdostí oznamujeme, že náš zelený rezidenční projekt vyvinutý ve spolupráci se společností Skanska - Čertův Vršek - byl oceněn ve 24. ročníku cen The best of Realty v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu 2022.

Projekt je zároveň certifikován jako BREEAM – Very Good a stal se tak jedním z nejekologičtějších projektů v České republice.

Je to důkaz, že naši architekti a inženýři dokážou vypracovat projekt, který sleduje moderní světové trendy ve stavebnictví.

Více o projektu zde…

další novinky

Nová budova Městského úřadu Vsetín

Atelier CASUA byl vyzván městem Vsetín k účasti v soutěži o návrh nového městského úřadu, doplněného návrhem přilehlého náměstí před Domem kultury, a následnou rekonstrukci stávajícího městského úřadu.

Návštěva z Obermeyeru

V pátek 14. října jsme měli vzácnou návštěvu z Obermeyeru – architekt Christopher Knabe, co vede kancelář v Shang-Hai a Jens Ulrich z Mnichova, co vede Obermeyer Group. Děkujeme za inspirativní shledání.

PF 2023

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši podporu v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok 2023 nablízku Vám všem.

CASUA na TV Architect

Profilové video CASUA.

Děkujeme za pozvání na Zkoušku orchestru České filharmonie!

Na programu byla skvělá hudba od Bedřicha Smetany, konkrétně Má vlast a cyklus symfonických básní - Z českých luhů a hájů, Tábor a Blaník. Večer moderoval Marek Eben, dirigentem byl Petr Altrichter a za scénářem a režií stála Alice Nellis.

Bytový dům Malkovského

Pozemek se nachází v severní části sídliště Letňany na rohu ulic Malkovského a Krauso-va. V západní části pozemku je umístěn samotný bytový dům o 12 běžných nadzemních podlažích a jednom ustoupeném. Urbanistické uspořádání je navrženo tak aby výškový objekt doplní stávající řadu tří věžových domů podél ulice Krausova.