novinkyNávštěva továrny na prefabrikované koupelnové moduly

21/03/2024

Začátkem února jsme byli pozváni našim klientem Trigema do továrny na výrobu prefabrikovaných koupelen v sousedním Polsku.

Tyto moduly jsou kompletně zhotoveny v prostorách továrny, od hrubých konstrukcí až po namontování podhledu, zasklení, nebo háčků. Tyto moduly jsou následně převezeny na stavbu systémem just-in-time, tedy přesně v době, kdy je stavba připravena k jejich osazení do finální polohy.

Tímto způsobem dosahují tyto elementy vysoké kvality, zatímco náklady a čas na realizaci se snižuje.

S takovýmto řešením počítáme v rámci našeho projektu Lihovar – etapa střed a jih.

další novinky

Naše rozhovory v Development News

Na 25. ročníku mezinárodní výstavy Expo Real v Mnichově jsme se již tradičně zúčastnili jako partner města Ostravy, které je součástí stánku Czech Cities & Regions.

Aleš Poděbrad - rozhovor na TVIZE

BIM zásadně mění stavebnictví. Přináší do oboru efektivitu, ale i udržitelnost. Uživatelům ušetří peníze.

Profilové video

Podívejte se na propagační video naší společnosti.

Centrála Správy železnic Smíchov

Železnice je historicky neoddělitelným a živoucím organismem Smíchova. Nový Terminál Smíchov bude jedním z nejrušnějších dopravní a železničních uzlů, spojující Prahu nejen s jihozápadní částí republiky ale i příslušnou částí Evropy. Administrativní budova nejvyššího orgánu českých železnic se tak jeví jako přirozená součást celého komplexu. Její okna, kanceláře, schodiště, a celé objekty se řadí podél kolejiště jako vlaky a vagóny v neustálém neklidu a pohybu.

Mecenášství Dvořákovy Prahy

Jako milovníci vážné hudby a dobrých skutků jsme se stali mecenášem mezinárodního hudebního festivalu Dvořákova Praha. Od organizátorů jsme obdrželi krásný členský list s v mecenášským orchestrem, kde je CASUA jako zlatý mecenáš znázorněna harfou.

Děkujeme za pozvání na Zkoušku orchestru České filharmonie!

Na programu byla skvělá hudba od Bedřicha Smetany, konkrétně Má vlast a cyklus symfonických básní - Z českých luhů a hájů, Tábor a Blaník. Večer moderoval Marek Eben, dirigentem byl Petr Altrichter a za scénářem a režií stála Alice Nellis.