novinkyNávštěva z Obermeyeru

20/10/2022

V pátek 14. října jsme měli vzácnou návštěvu z Obermeyeru – architekt Christopher Knabe, co vede kancelář v Shang-Hai a Jens Ulrich z Mnichova, co vede Obermeyer Group. Děkujeme za inspirativní shledání.

další novinky

Modernizace a dostavba areálu Fakultní nemocnice Trnava

Návrh urbanistického řešení vychází z řešení dopravní obsluhy nového objektu nemocnice, z urbanistického kontextu okolní zástavby, z požadavků jednotlivých zdravotnických a nezdravotnických zařízení a jejich logické návaznosti v rámci monobloku, z požadavků územního plánu, ze známých limitů území a z požadavku na jednoduchou a přehlednou orientaci pacienta (klienta nemocnice) jak v prostoru areálu nemocnice, tak uvnitř monobloku.

EXPO REAL 2022

Mezinárodní veletrh nemovitostí a investic 2022

Čertův Vršek - Best of Realty 2022

S hrdostí oznamujeme, že náš zelený rezidenční projekt vyvinutý ve spolupráci se společností Skanska - Čertův Vršek - byl oceněn ve 24. ročníku cen The best of Realty v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu 2022.

Zahájení 128. sezóny České filharmonie

Jsme velmi rádi, že jsme se mohli zúčastnit zahajovacího večera nové sezony České filharmonie. Program odstartovala díla Antonína Dvořáka v podání prvního českého orchestru a houslisty Augustina Hadelicha, která vykouzlila nezapomenutelnou atmosféru.

CASUA je aktuálně na MIPIM 2024!

Tentokrát již po sedmnácté. Letos společně s Equator Stockholm máme stánek v Palais des Festivals, v Cannes.

LIHOVAR Smíchov

Znáte projekt LIHOVAR Smíchov? Je to projekt multifunkčního rezidenčního bydlení společnosti Trigema, kde CASUA figuruje jako Generální Projektant.