novinkyOleg pro TV Architect.com

30/06/2021

rozhovor

Podívejte se na rozhovor s Olegem Hamanem a dozvíte se více (nejen) o urbanistické studii Nemocnice Tomáše Bati, ale také o historii společnosti Casua.

další novinky

Lukáš Vacík prezentoval na konferenci BIM VE STAVEBNICTVÍ 2022

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a ochodu a Českou agenturou pro standardizaci (ČAS) zorganizovaly odbornou celostátní konferenci v prostorách Nadace ve dnech 2.-3. června.

fragment

Fragment

Stavba Fragment se 140 nájemními bytovými jednotkami, s obchodními prostory o ploše větší než 2 300 m2 a podzemními garážemi pro bez mála 120 aut, byla pro Casuu výzvou z mnoha pohledů.

Přijďte na Dialogy v čase! Casua je partnerem výstavy.

Výstava do určité míry navazuje na první úspěšné uvedení výstavy Nové ve starém před deseti lety. Téma současné architektury v historickém prostředí bývá často prezentováno jako konflikt architektů s památkáři. Toto zjednodušení je bohužel velmi zavádějící a v jistém smyslu brání oběma stranám v navázání smysluplného dialogu.

Aleš Poděbrad na Fóru Českého Stavebnictví

Aleš Poděbrad dne 7.3.2018 promluví na Fóru Českého stavebnictví v kongresovém sále PVA EXPO v Letňanech.

Rozhovor o ČSÚ

Poslechněte si rozhovor s Olegem Hamanem a Petrem Housou, kteří se vyjadřují k rekonstrukci českého statistického úřadu.

Čertův Vršek - Best of Realty 2022

S hrdostí oznamujeme, že náš zelený rezidenční projekt vyvinutý ve spolupráci se společností Skanska - Čertův Vršek - byl oceněn ve 24. ročníku cen The best of Realty v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu 2022.