novinkyRadnice Prahy 10 se stěhuje

16/11/2023

Radnice Prahy 10 se přestěhovala do prostor bývalé Českomoravské stavební spořitelny, jejíž budovu tehdy navrhla naše společnost CASUA.

další novinky

Módní přehlídka Jaroslava

Letos 10.října jsme se opět zúčastnili a podpořili módní značku "Jaroslava". Tématem letošní přehlídky byla tradice a odehrála se v prostorách paláce Lucerna.

Workshop STO

V rámci série odborných přednášek představila společnost Sto Česká republika nejnovější trendy v oblasti fasád, interiérových štěrek a podlah. Na tuto teoretickou část naváže workshop, kde si vyzkoušíme vyrobit strukturální štěrky. Těšíme se!

Módní přehlídka JAROSLAVA

Ve středu, 9.11. 2022 jsme podpořili studio „JAROSLAVA“, která představila v Galerii Lucerna novou kolekci A/W 2022 s názvem  …zelená modrá - na parádu dobrá…!. Krásné to bylo!

fragment

Fragment

Stavba Fragment se 140 nájemními bytovými jednotkami, s obchodními prostory o ploše větší než 2 300 m2 a podzemními garážemi pro bez mála 120 aut, byla pro Casuu výzvou z mnoha pohledů.

Arcus City - Hrubá stavba dokončena

Pouštíme do světa záznam říjnových výsledků urbanistického souboru obytných domů Arcus City v pražských Stodůlkách. Kompozice vybraného návrhu vychází z tvaru terénu stavebních pozemků, které vytvářejí velkou přírodní mělkou mísu, jakýsi crescent, ideálně orientovaný na jižní sluneční stranu.

Vyhráli jsme cenu v soutěži Urbanistický projekt roku 2023!

Náš projekt Ostrava - Přívoz pro Ostrava – oficiální profil obdržel cenu za Dopravní řešení revitalizace části brownfieldu. Děkujeme porote a vám za všechny vaše hlasy! Z ocenění máme velkou radost.