novinkyS potěšením vám nasdílíme o našem nedávném pobytu v Hamburku

08/06/2023

Během naší cesty jsme prozkoumávali město a zažili mnoho zajímavých aktivit. Zde je přehled našeho programu.

Čtvrtek: Přijeli jsme do Hamburku vlakem a ubytovali se v našem hotelu. Večer jsme si vychutnali volný program v menších skupinkách a podnikli procházku městem, která nás zavedla na reeperbahn, oblíbenou čtvrť pro noční život.

Pátek: Naše prohlídka pokračovala administrativní částí města, kde jsme obdivovali architekturu budov jako Chilehaus, Afrikahaus, Zurich-Haus a Asiahaus. Dále jsme navštívili Speicherstadt, Jan Fedder promenade a prošli se Elb tunelem. Během oběda jsme si pochutnali na tradiční německé pizze. Odpoledne jsme strávili procházkou kolem Filharmonie a vypluli na plavbu lodí Louisiana Star, která nám umožnila nový pohled na Hamburk. Večer jsme se prošli novou čtvrtí Altona Alstadt, která v minulosti sloužila jako brownfield. Na závěr jsme si vychutnali společné posezení a ochutnávání currywurstu a rybích sendvičů.

Sobota: Procházka s průvodcem od Guiding Architects nás zavedla do moderní městské části Hafen City, která vznikla na bývalém přístavu. Zde jsme obdivovali stavbu Elb Tower a zastavili se u světelných boxů na zastávce Hafen City Universität. Prohlídku jsme zakončili u budovy Der Spiegel. Po náročném dni jsme si odpočinuli na zahrádkách v centru města, kde jsme si pochutnali na tradičním řízku a dobrém pivu. Večer jsme se přesunuli na hostely, kde jsme si užili skvělou párty s DJem.

Neděle: Někteří z nás se rozhodli navštívit Fish Market, zatímco ostatní se připojili k odjezdu vlakem.

další novinky