novinkyÚspěšní Kolegové v Kanadě

30/03/2017

Naši bývalí kolegové Jasmina a Goran Tijanic jsou úspěšní designéři v Kanadě.

další novinky

Představujeme vám 7. ročník soutěže Kanceláře roku

Tato akce vyvrcholila slavnostním večerem v Paláci Žofín. Společnost Procházka & Partners, dlouholetý organizátor této prestižní soutěže, byla hrdá na to, že mohla poskytnout soutěžícím firmám a architektům nejen možnost zdarma se zúčastnit soutěže, ale také se zúčastnit exkluzivního galavečera.

Ukazujeme fotky z výstavby Timber Praha!

Přidanou hodnotou bude rodinná atmosféra, všudypřítomná zeleň, dostupná sportoviště, dětské hřiště, obchody a služby. Líbilo by se vám tady bydlet?

PF 2023

Dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši podporu v uplynulém roce a do roku nového Vám popřáli hodně spokojenosti a úspěchů. Ať spokojenost a štěstí jsou po celý rok 2023 nablízku Vám všem.

Akvizice CASUA

Společnost OBERMEYER HELIKA a.s., člen německé skupiny OBERMEYER, získala 100% obchodní podíl v přední české projekční společnosti CASUA s.r.o. Stala se tak největší architektonicko-projekční kanceláří na českém trhu. Obě společnosti budou i nadále používat své dosavadní názvy a spolupráce mezi nimi bude koordinována na úrovni vedení společností.

Panorama české a slovenské architektury

Výstava „Česká a slovenská architektura“ je nejrozsáhlejší retrospektivou architektury v našich zemích za více než půl století. Koná se u příležitosti 30. výročí vzniku samostatné České a Slovenské republiky.

Přijďte na Dialogy v čase! Casua je partnerem výstavy.

Výstava do určité míry navazuje na první úspěšné uvedení výstavy Nové ve starém před deseti lety. Téma současné architektury v historickém prostředí bývá často prezentováno jako konflikt architektů s památkáři. Toto zjednodušení je bohužel velmi zavádějící a v jistém smyslu brání oběma stranám v navázání smysluplného dialogu.