kariéra

Casua hledá posilu!

V současné době hledáme:

  • Marketingový Manažer

    Jsme architektonicko-projekční tým hledající nového kolegu/kolegyni na pozici Marketingového Manažera.
    Pokud jsi kreativní duše, která miluje digitální svět a má zkušenosti s tím, jak dát značce ten správný hlas, pak hledáme právě Tebe!
    SPOILER ALERT: I přesto že budeš mít někoho, jak se říká „k ruce“, tak čekáme, že to budeš právě Ty, kdo své kreativní nápady uvede také v život.

    Co Tě čeká?

    • Online Marketing: Buď kapitánem naší digitální lodi. Od správy obsahu na našich sociálních sítích až po SEO/SEM, e-mailové kampaně a analýzu dat. Tvým úkolem bude udržet naše digitální kanály živé, zajímavé a efektivní.
    • PR a Komunikace: Přemýšlej strategicky a vytvářej příběhy, které rezonují. Budeš stát za PR kampaněmi, které budují naši značku a posilují vztahy s veřejností.
    • Eventy: Z Tvých rukou vzejde každý firemní event, od koncepčního návrhu po realizaci. Ukaž světu, jak se dělají nezapomenutelné akce.
    • Employer Branding a HR Marketing: Spolupracuj s naším HR na kampaních, které nám pomohou přilákat top talenty a ukázat, jak skvělé je u nás pracovat.

    Co bys měl mít?

    • Láska k marketingu a ke všemu, co s ním souvisí.
    • Alespoň 3 roky zkušeností v marketingové roli, s vášní pro online marketing.
    • Skvělé komunikační dovednosti
    • Schopnost organizovat eventy, které jsou víc než jen další setkání.
    • Praxe s SEO/SEM, sociálními médii a dalšími online marketingovými nástroji.
    • Kreativní myšlení, samostatnost i týmový duch a proaktivní přístup.
    • Vynikající čeština a skvělá angličtina

    A co Ti můžeme nabídnout?

    • 5 týdnů dovolené
    • Stravenkový paušál
    • Multisport karta
    • Možnost si v pátek ráno v práci zacvičit jógu
    • Přátelský kolektiv
    • Dozvíš se, co je FIKA
    • Na pondělní poradě rozhodně nebudeš o hladu
    • Společné akce (badmintonové turnaje, grilování, poznávací zájezdy)
    • Odborné přednášky
    • Budeš pracovat v Karlíně v moderní budově, kterou si CASUA projektovala

    Zajímá tě víc? Pošli nám CV a my Tě pozveme na kávu k nám do Karlína. Přijet můžeš metrem, tramvají, nebo si u nás můžeš zaparkovat kolo.
    Kontaktuj nás na kariera@casua.cz

  • IT Support na poloviční úvazek – skvělá příležitost pro studenty VŠ/absolventy SŠ

    Ahoj! Jsme tým architektů a stavařů a přiznáváme, že když přijde na IT, jsme trochu mimo. Právě proto otevíráme dveře pro nového člena, který nám pomůže navigovat digitálním světem. Pokud máš zájem o práci, kde každý den je novou výzvou a jsi student VŠ nebo čerstvý absolvent SŠ s technickým zaměřením, budeš u nás jako ryba ve vodě!

    Co Tě čeká?

    • Jako naše IT podpora budeš klíčovým hráčem, který pomáhá lidem jako jsme my, kteří nerozumíme IT, s našimi technickými problémy. Ať už jde o software nebo hardware, od Microsoft 365 po “tahání železa” – tvoje dovednosti budou pro nás neocenitelné.
    • Budeš zodpovědný za správu a údržbu našich IT systémů, zejména Microsoft 365 a dalších online Microsoft produktů, jako je SharePoint, a také za fyzickou stránku IT – připojování, nastavování a opravování hardwaru.
    • Poskytování technické podpory a školení našemu týmu, aby mohl efektivně využívat naše IT zdroje.

Co od tebe očekáváme?

    • Vášeň pro technologie a ochotu učit se nové věci.
    • Skvělou znalost Microsoft 365 a silný přehled o hardwaru – “tahání železa” pro tebe nebude žádný problém.
    • Schopnost komunikovat technické informace nám, kteří se v IT neorientujeme, jasně a srozumitelně.
    • Samostatnost, zodpovědnost a týmového ducha.
    • Studium na VŠ nebo dokončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením.

Pokud máš chuť přidat se k nám a stát se klíčovou součástí našeho týmu, neváhej a pošli nám svůj životopis a krátký dopis, ve kterém nám řekneš, proč bys u nás chtěl/a pracovat. Těšíme se na tvou přihlášku a na společné dobrodružství v IT světě!

Zajímá tě víc? Pošli nám CV a my Tě pozveme na kávu k nám do Karlína. Přijet můžeš
metrem, tramvají, nebo si u nás můžeš zaparkovat kolo.

  • Projektanta pozemních staveb

    Poznáte práci na různorodých projektech – od návrhu až po prováděcí projekt – vše metodou BIM.
    Náplň práce: samostatná tvorba projektové dokumentace, řešení dílčích úkolů.
    Nabízíme práci v mladém přátelském kolektivu, na plný pracovní úvazek s benefitem kanceláří v centru Karlína.

Ideální kolega/kolegyně by měl mít:

    • VŠ/SŠ vzdělání příslušného oboru (pozemní stavby)
    • Znalost AutoCAD a MS Office
    • Znalost programu Revit výhodou
    • Zkušenost s projektováním staveb výhodou, koordinace projektu
    • Jazykové znalosti (výhodou)
    • Řidičský průkaz
    • Pružnost a loajalita ke společnosti

Máte zájem o tuto pozici? Kontaktujte nás na kariera@casua.cz

  • Rozpočtáře pozemních staveb

    Náplň práce: tvorba a aktualizace výkazu výměr a rozpočtů, využití BIM modelů jako vstupní data pro tvorbu výkazu výměr.

    • VŠ/SŠ vzdělání příslušného oboru
    • Inovativní přístup při tvorbě rozpočtu (VV) na základě BIM modelů
    • Znalost programů pro rozpočtování
    • Zkušenost s rozpočtování staveb

  • Architekta/Architektku.

    Poznáte práci na různorodých projektech – od urbanismu až po interiér, od prvních skic až po BIM model. Nabízíme práci v mladém přátelském kolektivu, na plný pracovní úvazek s benefitem kanceláří v centru Karlína.

    • VŠ vzdělání příslušného oboru
    • Znalost programu SketchUp
    • Znalost Photoshop a ostatních Adobe programů

  • A za to Ti můžeme nabídnout:

    • Budeš pracovat v Karlíně v moderní budově, kterou Casua projektovala