Koho hledáme?
posez icon Možná právě vás!

Rádi děláme věci pořádně a dotahujeme je do konce. Máte to stejně? Pak možná hledáme právě vás. Jsme firma s více než 30 lety praxe a stovkami úspěšných projektů, ale neusínáme na vavřínech. Díváme se do budoucnosti a neustále hledáme nové cesty a postupy. Vám můžeme kromě dlouholetého know-how nabídnout stabilní zázemí, šanci pracovat na smysluplných projektech i příjemné a respektující pracovní prostředí s možností seberozvoje a růstu.

Volné pozice

 • Navrhujte s námi moderní stavby a spolu s kolegy z projekce je doveďte až do úspěšné realizace. Pracujte v mladém přátelském kolektivu s benefitem kanceláří v centru Karlína.

 • Poznejte práci na různorodých projektech – od návrhu až po prováděcí projekt – vše metodou BIM. Pracujte v mladém přátelském kolektivu s benefitem kanceláří v centru Karlína.

 • Nenašli jste pozici, která vás zaujala?

  Nevadí, napište nám na kariera@casua.cz

Kariéra - foto

Proč CASUA?

 • 1

  Týmová spolupráce

  Týmovost a spolupráci máme v DNA. Jsme firma, kde sdružujeme architekturu, stavařinu i další dovednosti, které jsou pro budoucnost našeho oboru nepostradatelné. Každý z našeho početného týmu přináší unikátní pohled a soubor dovedností, kterými se navzájem obohacujeme a díky nimž dokážeme včas a precizně doručit zadání.
 • 2

  Předáváme (si) zkušenosti

  Náš ateliér funguje více než 30 let a máme zkušeností na rozdávání. Přidejte se k nám a využijte možností našeho mentoringu. Naši seniorní kolegové se rádi ujmou nováčků, ať už jde o začínající architekty, nebo stavaře a předají jim svoje bohaté zkušenosti. Ale i ostřílení „casuáři" se rádi učí novinkám od mladších. Rádi se učíme od sebe navzájem, jen to nás posouvá dál a nikdy neusínáme na vavřínech.
 • 3

  Firemní kultura

  Podporujeme rozvoj všech našich talentů, abychom z veškerých dovedností a znalostí benefitovali společně. K tomu nám slouží moderní prostředí firmy s tradicí vybavené veškerými technologiemi. Klademe důraz na spolupráci a vzájemnou podporu, které vnímáme jako hodnoty pro vytvoření perfektních výsledků, ale i celoživotního přátelství.
 • 4

  Benefity

  Chceme společně tvořit příjemné pracovní prostředí i díky balíčku moderních benefitů. Můžete k nám jezdit na kole, pravidelně s námi cvičit jógu a vzdělávat se na odborných přednáškách a webinářích. A taky se společně pobavit – na grilovačce i na zahraniční cestě. Nejsme přehnaně formální, jsme CASUA(L).