Vymýšlíme, plánujeme,
skicujeme, modelujeme,
projektujeme. bird icon Jsme
lidé, které navrhování baví

Budoucnost stavíme na dlouholeté tradici. Máme za sebou mnoho úspěšných projektů a pracujeme na dalších. Ale je s námi i zábava – dáváme šanci nejen lidem, ale i zvířatům. Proto v pražské zoo sponzorujeme kasuára, přece jenom s ním tak trochu sdílíme jméno.

Culture - photo
Culture - photo
Culture - photo
 • 1

  Stavíme na zkušenostech a sdílení

  Každý ve společnosti CASUA má zodpovědnost za svůj výkon a kvalitu, ale fungujeme jako sladěný tým. Sdílíme naše dovednosti a zkušenosti. Jen tak můžeme dosáhnout výsledků, které naše klienty a partnery plně uspokojí. Nebojíme se výzev a rádi je přijímáme – vše samozřejmě s ohledem na náš etický kodex a politiku kvality.

 • 2

  Vize kultury. Jak to vidíme my?

  Klademe důraz na to, abychom si v týmu předávali zkušenosti a know-how. Chceme tvořit příjemné pracovní prostředí pro všechny – od ambiciózních nováčků po zkušené lídry. Proto u nás firemní kultura neznamená jen páteční jógu nebo pondělní snídani pro všechny. Našim zaměstnancům dáváme péči a prostor se ve všech směrech rozvíjet.

 • 3

  Edukace

  Sebevzdělávání je pro nás prioritou. Hltáme novinky z oboru i mimo něj, abychom vám dokázali připravit perfektní řešení na míru. A navrhnout váš sen!

Partnerství, která
reflektují naše zájmy
a hodnoty