CASUA Academy: Sochařství & Architektura

2024
Edukace
Firemní kultura
CASUA slaví tento rok 33. narozeniny. Rádi bychom se s vámi podělili o know-how a zkušenosti, které jsme za tu dobu získali formou exkluzivních přednášek na vybraná témata. Začínáme využitím sochařství v architektuře.
Foto

Slavíme 33. narozeniny. Kristova léta si užíváme se vším všudy. Za tu dobu jsme se naučili, že jednou z nejcennějších věcí v životě i v podnikání, je umění dávat. Rádi bychom kousek toho, co jsme se na naší cestě naučili, darovali i Vám – milovníkům architektury, umělcům, studentům, obchodním partnerům... 

Proto vznikla CASUA Academy. Cyklus přednášek věnovaných tématům, které nám pomohly vytvořit náš dlouhodobý úspěch.

Začínáme naší srdeční záležitostí, která poodhalí kouzlo užití soch v urbanistickém prostoru. Patronem tohoto setkání je sochař Michal Gabriel, se kterým jsme vytvořili šest úspěšných realizací v rámci našich projektů.

Kromě samotné prezentace užití sochařských skulptur v architektuře, nabízíme i prostor pro networking s účastníky nebo ochutnávku místních kulinářských speciality z Karlína.

Dále se můžete těšit na přednášky, které budou věnované naší práci v BIMu nebo vás zahrneme praktickými informacemi o novém stavebním zákoně, který se právě učíme.

Foto
Foto
Foto