novinky

V našem kanclu to žije!

S námi je již několik desítek architektů a projektantů, a proto jsme se opět sešli, abychom si jednou za půl roku shrnuli naše projekty a poseděli společně u snídaně.

Jsme ve Facility Management Journal

Jsme ve Facility Managment Journal s článkem o Českém Statistickém Úřadě . Rozhovor poskytli Eduard Paulík, Petr Housa a Oleg Haman.

Slavnostní otevření budovy ČSÚ

Slavnostní otevření ústřední budovy Českého statistického úřadu v Praze představovalo nejen významný milník v oblasti modernizace infrastruktury, ale také přispění ke zlepšení pracovního prostředí a efektivity veřejných institucí.

Equator Stockholm v Praze

V minulých týdnech nás navštívili architekti z firmy Equator Stockholm, kteří se specializují na urbanistický rozvoj, bydlení a developerské projekty. Jsme nadšení, že jsme měli příležitost diskutovat o inovativních a udržitelných přístupech k architektuře a urbanismu!

Lyžování a inovace!

Naše nedávná lyžovačka nebyla jenom o sjezdech a zábavě na horách. Tématem dne byla také digitální transformace v oblasti stavebnictví a výroby, díky Arkance systems. Digitální technologie mohou opravdu změnit průmysl, a my jsme nadšeni z možností, které nám nabízí.

Děkujeme za pozvání na Zkoušku orchestru České filharmonie!

Na programu byla skvělá hudba od Bedřicha Smetany, konkrétně Má vlast a cyklus symfonických básní - Z českých luhů a hájů, Tábor a Blaník. Večer moderoval Marek Eben, dirigentem byl Petr Altrichter a za scénářem a režií stála Alice Nellis.

lidé

kontakt

CASUA, spol.s r.o. Corso Court Křižíkova 682/34a, Praha 8
Kontakt na pověřence GDPR: Oleg Haman oleg.haman@casua.cz